Politikalarımız

İş Güvenliği ve Çevre Politikamız

YILMAZ MAKİNA olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. YILMAZ MAKİNA'nın faaliyet gösterdiği her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) birinci öncelik olup, "sağlığını koru, işini koru" sloganı ile bu anlayışını ifade eder. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

Kalite Politikamız

YILMAZ MAKİNA olarak ürün ve hizmet ürettiği sektördeki teknolojik gelişmelerde adından söz ettiren, müşterilerinin ve bulunduğu toplumun hayatına değer katan, müşterileri ile kurduğu çözüm ortaklıklarındaki performansına özenilen, sürdürülebilir gelişimi çalışma kültürü olarak benimsemiş organizasyonuyla ülkesinde lider, dünyada tercih edilen bir şirket olmaktır.

Ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak.