Değerlerimiz

Doğruluk

YILMAZ MAKİNA olarak müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ,iş ortaklarımızla, çalışanlarımızla, devletimizle ve ihracat yaptığımız devletlerle kurduğumuz tüm iş ilişkilerinde ‘’doğru’’ olanı yaparız.

Güven

YILMAZ MAKİNA olarak, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, iş ortaklarımızla, çalışanlarımızla , devletimizle ve ihracat yaptığımız devletlerle “Güven” üzerine kurulu iş ilişkileri oluştururuz

Teknik Uzmanlık

YILMAZ MAKİNA olarak hizmet verdiğimiz sektörlerde en önemli kapabilitemizin teknik uzmanlığımız olduğunun farkındayız. Uzmanlığımızın devamı ve sürdürülebilir gelişimi için operasyonel, teknik ve kişisel gelişimimize yatırım yaparız.

Sahiplenme

YILMAZ MAKİNA olarak müşterilerimizin taleplerini doğru anlamak ve beklentileri karşılayan çözümler üretmek için yüksek performans gösteririz. Verdiğimiz sözleri, yaptığımız işin kalitesini, Müşterilerimizin sistemlerini ve proseslerini sahipleniriz.

Kazanma İsteği

YILMAZ MAKİNA olarak ürün ve hizmet ürettiğimiz her sektörde,tüm iş ortaklarımız özelliklede müşterilerimiz ile kazan-kazan mantığı üzerine kurulu iş ilişkileri oluştururuz. Müşterilerimizin sadece ürün ve hizmet aldığı bir şirketi olmaktan ileride müşterilerimizin çıkarlarını düşünen ve koruyan bir çözüm ortağı yapısıyla beraber kazanmaya odaklıyız. En iyiyi hedefleyen bir şirket olarak çalışanlarımızın da en iyiyi hakettiğine inanırız.

Bütünlük

YILMAZ MAKİNA olarak iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bir bütün olduğumuza inanarak çalışırız. Sadece bizim en iyiyi hedeflememizin ve buna ulaşmamızın yeterli olmayacağının farkında olarak,bütünün en iyi olması için iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birbirimizi geliştirici ve paylaşımcı iş ilişkileri oluştururuz.