Hizmetler

AR-GE ve İmalat

Tüm Çözümler Tek Çatı Altında

YILMAZ MAKİNA, uzman ar-ge kadrosu ve ileri teknoloji ürünü imalat ekipmanları ile sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu tasarım, imalat ve teknik destek hizmetlerini tedarikçisi olduğu firmalara tek çatı altında sunmaktadır.

28 yılı aşkın süredir makine/ekipman tasarımı ve üretimi, yedek parça ve talaşlı imalat konularında edindiği tecrübesini, günümüz tasarım ve imalat teknolojilerindeki gelişmişlikle birlikte kullanarak tedarikçisi olduğu firmaların mühendislik ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Ar-ge ve imalatın tüm süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmenin verdiği güçle, satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmetlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Proje Yönetimi

Anahtar Teslim Projeler

YILMAZ MAKİNA, konularında eğitimli ve uzman mühendislik ekibi ve saha montaj ekibi ile sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu ekipman montajları, sistem kurulumları ve devreye alma çalışmaları hizmetlerini tedarikçisi olduğu firmalara tek çatı altında sunmaktadır. Anahtar teslim proje uygulamaları ve devreye alma konularında var olan tecrübesi ile tedarikçisi olduğu firmaların proje yönetimi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Satış Sonrası

Beklentilerinizi Karşılayan Çözümler

YILMAZ MAKİNA, tasarım ve imalatın tüm süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmenin verdiği güçle, YIL-PAK markalı paketleme sistemi ürünlerinin ve mühendislik/imalat hizmetlerinin satışı sonrasında, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan satış sonrası destek hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede yönettiği toplam tedarik ve hizmet zinciri ile müşterilerinin beklentilerini tam karşılayan profesyonel çözümleri hayata geçirir.