Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

YILMAZ MAKİNA olarak, hizmet verdiğimiz sektörlerin ve işletmelerin iş ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde algılar ve bu ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretiriz. Bu amaca yönelik olarak sektördeki tecrübemizi , mühendislik, tasarım ve imalat teknolojilerindeki en güncel teknolojileri ve günümüzün süreç ve yönetim sistemlerindeki gelişmişliği mükemmel bir bütün olarak kullarız. İş güvenliği standartlarını tam karşılayan, tasarım ve imalat kalitesiyle fark oluşturan, yüksek verimli, optimum maliyetli ve sürdürülebilir sonuçlar sağlayan ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için tercih edilen çözüm ortağıyız.

Top view of creative professionals putting their hands together as a symbol of teamwork, cooperation and unity. Stack of hands of men and woman.

Vizyonumuz

YILMAZ MAKİNA olarak ürün ve hizmet ürettiği sektördeki teknolojik gelişmelerde adından söz ettiren, müşterilerinin ve bulunduğu toplumun hayatına değer katan, müşterileri ile kurduğu çözüm ortaklıklarındaki performansına özenilen, sürdürülebilir gelişimi çalışma kültürü olarak benimsemiş organizasyonuyla ülkesinde lider, dünyada tercih edilen bir şirket olmaktır.