Hakkımızda

Hakkımızda

Yılmaz Makina

1988 yılında torna atölyesi olarak ​Şaban Yılmaz tarafından kurulan Yılmaz Torna o yıllarda hizmet vermekte olduğu firmalara yedek parça ve bakım servisi konusunda destek vermekteydi . Geçen yıllar içerisinde artan teknik ve operasyonel kapabilite ve imalat kapasitesine yapılan yatırımlar neticesinde kadro ve makina parkurunu da büyüterek 2002 yılında İkitelli Org.San.Bölg.de 450 m² kapalı alanda Yılmaz Makina İmalat San.veTic. Ltd. Şti. ünvanını alarak çalışmaya başlamıştır.

2010 yılı kasım ayında müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek ve artan makina üretim kapasitesini karşılayabilmek amacıyla 1100 m² kapalı alana sahip yeni adresine taşınmıştır. Tasarım, üretim ve montaj konusunda uzman personeli ve geliştirilmiş makine parkuru ile sektöründe lider olmayı hedefleyen YILMAZ MAKİNA, çalışmakta olduğu müşterilerinin yurtdışı fabrikalarına da hizmet vermeye başlayarak gelişimini hız kesmeden sürdürmüş ve müşterilerinin vazgeçilmez tedarikçileri arasında olmayı kendisine birincil hedef olarak görev edinmiştir.

YILMAZ MAKİNA hizmet verdiği firma portföyüne, sektöründe lider olan ulusal ve uluslararası firmaları katmaya devam ederek (bkz.referanslarımız) , hem hizmet yelpazesini genişletmiş hem de tedarikçisi olduğu firmalarda kilit rol oynayan bir çözüm ortağı pozisyona ulaşmıştır. Firma sürekli olarak artan kapasite ihtiyaçlarını giderebilmek için 2022 yılı başında KOBİ Organize Sanayi bölgesinde 3500 m² kapalı alana sahip kendi fabrika binasına geçmiştir. Geçen yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp gerekli çözümleri çok kısa sürede, optimum maliyetlerle, yüksek kalitede ve işlevsellikten ödün vermeden sunmayı amaç edinen YILMAZ MAKİNA paketleme proseslerinde edindiği yüksek tecrübe ile 2007 yılında başlamış olduğu dikey paketleme makinalari ve hassas dozajlama üniteleri arge çalışmalarını, 2008 yılında müşterilerinin beğenisine YILPAK markası ile ürün olarak sunmuş ve paketleme proses ekipmanları pazarında yerini almıştır.

YILMAZ MAKİNA, artan iş hacmine paralel olarak, OHSAS 18001-2007 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, ISO 9001-2008 Kalite yönetim sistemi ve ürettiği makineler için (CE) EC Declaration of Conformıty sertifikalarını alarak iş güvenliği ve kalite sistemlerine yatırım yapmayı sürdürmüştür. YILPAK markası ile hali hazırda ar-ge çalışması devam eden yeni modellerle birlikte paketleme süreçlerine hizmet eden çeşitli kapasitede manuel veya tam otomatik dikey paketleme makinaları, gravimetrik tam otomatik ürün dozajlama üniteleri, konveyör sistemleri, checkweigher, form tüpleri, strechleme makinaları ,paket dizme makinaları ,koli açma makineleri , koli dolum makineleri üretimleri devam etmektedir. AR-GE , üretim ve teslimini tamamladığı yüksek hızlı lineer sıvı dolum makineleri ile sıvı dolum makineleri sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve müşterilerine yüksek hızlı , boyut değişimi gerektirmeyen ve uygun maliyetli sıvı dolum makinelerini ulaştırmaya başlamıştır. Dikey paketleme ve dozajlama ünitelerimiz Türkiye pazarındaki diğer ürünlerden hız ve tartım hassasiyeti olarak oldukça yüksek performansları, optimum maliyetleri ve çok düşük bakım giderleri ile öne çıkmaktadır.

Profesyonel Ekibimiz

Deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile
sıfır hata hedefini gerçekleştiriyoruz.

100% Müşteri Memnuniyeti & Yüksek Kalite

Yılmaz Makina olarak 35 yılı aşkın bir süredir kazanmış olduğumuz tecrübe ve kaliteyle sektörün önde gelen firmalardan olmayı hedefleyip, bu yolda başarıyla ilerlemekteyiz.
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Yüksek Kalite

100% Müşteri Memnuniyeti & Yüksek Kalite

Yılmaz Makina olarak 35 yılı aşkın bir süredir kazanmış olduğumuz tecrübe ve kaliteyle sektörün önde gelen firmalardan olmayı hedefleyip, bu yolda başarıyla ilerlemekteyiz.

100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Yüksek Kalite
shape
shape

KURULUŞ

1988 yılında Yılmaz Torna olarak Şaban YILMAZ tarafından kuruldu.

1988

Yedek Parça

Hizmet vermekte olduğu firmalara Paketleme makinesi yedek parça ve bakım konusunda destek vermeye başladı.

1990

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 450m² kapalı alanda Yılmaz Makina İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını alarak çalışmaya başlamıştır.

2002

MAKİNE REVİZYONLARI

Tasarım, üretim ve montaj konusunda uzman personeli ve geliştirilmiş makine parkuru ile makine revizyonları gerçekleştirdi.

2005

MAKİNE ARGE ve İmalat

YILNAZ MAKİNA olarak ilk dikey paketleme ve dozajlama üniteleri imalatına başlandı.

2006

GEBZE FABRİKA

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve artan makine üretimine paralel 1100m² kapalı alana sahip yeni adresine taşınmıştır.

2010

SIVI DOLUM MAKİNELERİ

Sıvı dolum makineleri ARGE çalışmaları ve imalatı başlangıcı.

2016

Dilovası KOBİ Organize Sanayi bölgesinde 3500m² kapalı alana sahip kendi fabrika binasına geçmiştir.

2021
shape
shape
shape
shape

Sizi Arayalım

Call Back Form